Villa Anthia - 2Bed With Large Pool Ayia Napa

Ayia Napa
Anthia - 2bed With Large Pool Vilă Ayia Napa
9.1 Superb
27 recenzii

Villa Anthia - 2Bed With Large Pool Ayia Napa

94, Ayia Thekla Avenue, Penelope Complex, House No. 7, Ayia Napa, Cipru Vezi harta
Oferind Wi-Fi, Villa Anthia - 2Bed With Large Pool Ayia Napa este situată la 25 de minute de mers pe jos de Plaja Agia Thekla.
O locație bună în cartierul Ayia Thekla al orașului oferă acces la o distanță de 3.2 km de Ayia Thekla Chapel. WaterWorld Themed Waterpark Ayia Napa se află aproape de această proprietate, iar stația de autobuz Agia Thekla Tourist Area - 8th este la doar 10 minute de mers pe jos.
Villa Anthia - 2Bed With Large Pool are, de asemenea, vedere spre piscină.
O bucătărie complet utilată are un ceainic electric, un frigider și un cuptor. Oaspeții pot încerca mâncăruri mediterane în Potamos Fish Taverna, situat la doar 1.6 km distanță.
+ Mai mult - Mai puțin
Caracteristici principale
  • Wi-Fi
  • Piscină
  • Prietenos cu copii
  • Aer condiționat
  • Nu sunt permise animale de companie
  • + Mai mult

Hartă

Atracții turistice în

Ayia Napa
Atracții locale
  • WaterWorld Ayia Napa - 3.9 km
  • Sirens Beach - 1.9 km
  • Makronissos Beach - 4.4 km
  • Ayia Thekla Chapel - 3.2 km
  • Liopetri Beach - 700 m
  • WaterWorld Themed Waterpark Ayia Napa - 3.5 km
  • Agia Thekla - 4.3 km
  • Plaja Agia Thekla - 2.1 km
  • aiya-fekla beach - 3 km
  • Sun City Spa Resort & Residences - 2.8 km
Aeroporturi
  • Aeroportul International Larnaca - 48 km

Prețuri și disponibilitate

Vă rugăm să așteptați, verificăm camerele disponibile pentru dumneavoastră.
Facilități

Principale

  • Fumatul interzis în incintă
  • Wi-Fi
  • Parcare
  • Seif
  • Nu sunt permise animale de companie

Mese

  • Fierbător electric

Timp liber

  • Piscină în aer liber
  • Grădină
  • Facilități de grătar

Conforturile camerei

  • Aer condiționat
  • Maşină de spălat
  • TV cu ecran plat
  • Pătuțuri pentru copii
Caracteristici principale
  • Wi-Fi
  • Piscină
  • Prietenos cu copii
  • Aer condiționat
  • Nu sunt permise animale de companie

Politici

Check-in: de la 16:00 până la 23:59
Check-out: până la 11:00
Număr de înmatriculare0007850
Întrebări frecvente
Introduceți datele dvs.
Introduceți datele dvs.
Lu 28 Sep
Ma 29 Sep
Oaspeți
Căutare hoteluri în Ayia Napa